Tu pagorek tam dolina

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
poniedziałek, 18 października 2010 18:44

Parę słów o poczynaniach miłościwie panującego rządu.

przez  Anka
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Szlag mnie trafia gdy obserwuję co się w ostatnich czasach wyprawia. W załączniku umieszczam program wyborczy PO z 2007 roku. Moje pytanie, co się stało z głównymi punktami programu tej partii ???

- Gdzie podatek liniowy 3 x 15% ??? - zgoda można zwalać na kryzys, rozumiem, że nie zawsze wszystko da się zrealizować zgodnie z planem, ale działania rządu, zamiast dążyć do realizacji programu, są ukierunkowane dokładnie w stronę przeciwną.

- „ Nie zgadzamy się więc na dzielenie Polski na liberalną i solidarną, Polaków na bogatych i skazanych na ubóstwo, na „wykształciuchów” i „ciemny lud”, na III i IV RP! Na to sztuczne dzielenie i konfliktowanie Polski i Polaków odpowiadamy – Polska jest dobrem wspólnym, jest wspólną dumą i wspólną pracą. To PO prostu POlska! „Bronisław KOMOROWSKI - dlaczego więc nie ma zrównania ZUS do KRUSU ?

- "Proponujemy odpowiedzialną politykę gospodarczą, umożliwiającą osiągnięcie poziomu dochodu na osobę porównywalnego z krajami zachodnimi Unii Europejskiej za 15, a nie jak to obecnie jest prognozowane – za 40 lat." – jakoś tak dziwnie od 2007 roku mój poziom życia obniża się ...

W szarym codziennym życiu coś takiego nazywa się kłamstwem i oszustwem – o ironio, wiele osób uważa, że wszystko jest jak najbardziej w porządku, bo „z pustego i Salomon nie naleje” – nieraz spotkałam się z takim stwierdzeniem. Faktycznie, obecnemu rządowi udało się dokonać cudu – przemienić część wyborców w stado baranów.

Ostatnia aktualizacja: wtorek, 06 marca 2012 20:52
Więcej z tej kategorii: Dowcip dnia »

Losowy obraz

3.jpg

Banner